Skontaktuj się z nami
Tel.: 22 114 94 11
 

Oferta

Specjalizacje

KANCELARIA ADWOKACKA WARSZAWA SPRAWA RODZINNA
 
Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka zapewnia zawodowe i kompleksowe wsparcie prawne w sprawach rodzinnych, w szczególności specjalizując się w rozwodach z orzeczeniem winy, spornych podziałach majątku wspólnego oraz w sprawach dotyczących dzieci.
 
Posiadamy bogate doświadczenie procesowe w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa rodzinnego. Podejmujemy się również postępowań trudnych i wymagających większego zaangażowania. Dysponujemy kilkuosobowy zespołem prawników zainteresowanych problematyką rodzinną i wyspecjalizowanych w postępowaniach z zakresu prawa rodzinnego.
 
Szczegółowe informacje na temat najczęściej świadczonych przez naszą kancelarię adwokacką usług, znajdą Państwo po kliknięciu na jedną z poniższych fraz:
 
›ROZWÓD
›PODZIAŁ MAJĄTKU
›DZIECKO
 
Ponadto, zapewniamy pomoc prawną w sprawach związanych z wykorzystywaniem seksualnym małoletnich oraz w postępowaniach dotyczących uprowadzeń dzieci z tzw. konwencji haskiej.
 
DODATKOWE SPECJALIZACJE
 
Wykorzystanie seksualne dziecka
 
Kancelaria adwokacka Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka zapewnia profesjonalną pomoc prawną w sprawach dotyczących wykorzystywania seksualnego dzieci. Adwokat Robert Ofiara posiada już niemal 10-letnie doświadczenie w sprawach dotyczących molestowania seksualnego małoletnich.
 
Dzięki współpracy z Komitetem Ochrony Praw Dziecka oraz Fundacją Dzieci Niczyje mecenas miał możliwość dogłębnie i w obrębie wielu warstw społecznych zaobserwować sposób i konsekwencje działania sprawcy, ich wpływ na zdrowie i zachowanie ofiary wykorzystywania seksualnego.
 
Reprezentowaliśmy w licznych sprawach karnych o wykorzystywanie seksualne nieletnich. Nie są nam obce opinie seksuologiczne czy przesłuchania w ramach tzw. niebieskich pokoi.
 
Uprowadzenie dziecka/Porwanie dziecka
 
Adwokat Robert Ofiara jest jednym z nielicznych adwokatów posiadających szerokie doświadczenie w sprawach dotyczących uprowadzenia dzieci. Niejednokrotnie reprezentował klientów w sprawach z tzw. konwencji haskiej, czy też prowadził sprawy o niezwykle skomplikowanym stanie faktycznym i prawnym.
 
W sprawach trudnych uprowadzeń zagranicznych współpracujemy z Adwokatem Waldemarem Drexlerem, prawnikiem zagranicznym działającym przed sądami na terenie Europy oraz Australii.
 
Zapraszamy do kontaktu!
 
 
 
 
Tagi: adwokat rozwód warszawa, adwokat rozwodowy, adwokat sprawa o rozwód, wykorzystywanie seksualne nieletnich, molestowanie seksualne dziecka, konwencja haska, porwanie dziecka przez rodzica, podział majątku porada, pomoc prawna rozwód, rozwód podział majątku, kancelaria adwokacka

Skontaktuj się z nami:

Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka
Al. Jerozolimskie 47 lok. 2
00-697 Warszawa

Tel.: 22 114 94 11 Tel.: 22 415 39 71 Fax.: 22 404 54 68

Email: info@adwokat-rodzinne.pl

Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)

Nasi partnerzy o nas:

Komitet Ochrony Praw Dziecka Adwokatura Polska Fundacja Splotu Ramiennego Telewizja Polska