Skontaktuj się z nami
Tel.: 22 114 94 11
 

Oferta

Szczegóły aktualności

Znęcanie – jak mu przeciwdziałać?

Już po raz kolejny, mecenas Renata Skowronek- Kiesio przygotowała poradnik dla Czytelników portalu Infor. Tym razem, w artykule Reagowanie na znęcanie, udziela fachowych porad prawnych, w jaki sposób osoby pokrzywdzone przestępstwem znęcania mogą się bronić i w jakich instytucjach, mogą szukać wsparcia. Znęcanie to jedna z najczęstszych form przemocy w rodzinach i jest to problem na dużą skalę. Jeśli sami nie doświadczamy przemocy, warto przemyśleć, czy w naszym najbliższym otoczeniu znajdują się ludzie, którzy być może takiej pomocy potrzebują.
 
Kancelaria Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne zarówno w zakresie postępowania karnego związanego z przestępstwem znęcania, jak i na drodze postępowania cywilnego, w celu uzyskania świadczeń z tytułu doznanej krzywdy i cierpienia przez osoby pokrzywdzone.
 
 
Zachęcamy do lektury artykułu. Treść dostępna pod linkiem:
 
 
http://www.infor.pl/prawo/prawo-karne/przestepstwa/707759,Reagowanie-na-znecanie.html.

 

Tagi: pomoc prawna znęcanie, znęcanie w rodzinie, bicie przez małżonka, znęcanie psychiczne, odszkodowanie za znęcanie, zadośćuczynienie za znęcanie, przemoc w rodzinie, adwokat odszkodowanie

Skontaktuj się z nami:

Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka
Al. Jerozolimskie 47 lok. 2
00-697 Warszawa

Tel.: 22 114 94 11 Tel.: 22 415 39 71 Fax.: 22 404 54 68

Email: info@adwokat-rodzinne.pl

Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)

Nasi partnerzy o nas:

Komitet Ochrony Praw Dziecka Adwokatura Polska Fundacja Splotu Ramiennego Telewizja Polska